Zostaw nam wiadomość

Czyszczenie parą REA – produkcja i jakość

Proces produkcyjny wytwornic pary i systemów REA odbywa się całkowicie w naszym zakładzie, przy czym stosuje się specjalne komponenty, aby spełnić wymagania dotyczące temperatury i ciśnienia w odniesieniu do pary.

 

Wszystkie produkty są sprawdzane przed dostawą, posiadają oznakowanie CE, a w szczególności spełniają wymagania PED (Dyrektywa o urządzeniach ciśnieniowych), która jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości.

 

Nasza firma posiada certyfikat ISO 2015.

 

Nasz ekskluzywny system wielokotłowy „MULTICALDAIE” gwarantuje stałe ciśnienie na wylocie pary: eliminuje zwykłe straty ciśnienia, które występują w wytwornicach pary, gdzie jeden duży kocioł musi radzić sobie ze wszystkimi różnicami ciśnień. Standardowy kocioł REA (4,4 litra o mocy 9 kW) jest mały i dlatego bardzo reaktywny: ciśnienie rośnie szybko (w ciągu 4 minut) i unika się strat ciśnienia.

 

Wytwornice pary o mocy 9 kW mają 1 kocioł, wytwornice pary o mocy 18 kW 2 kotły, a wytwornice pary o mocy 36 kW 4 kotły.

 

To rozwiązanie techniczne umożliwia stały upływ pary ze wszystkich wytwornic pary.

 

Zbiorniki o pojemności 50 i 100 litrów zapewniają autonomię przez 5 godzin.

 

Obudowa wytwornic pary wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej (grubość 1,5 mm): stawiamy na najwyższą jakość bez kompromisów, ponieważ wytwornice pary REA są przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego.

 

Stosujemy pompy o zwiększonej wydajności (od 200 do 600 litrów), które umożliwiają niezwykle szybkie napełnienie kotła, a tym samym uniknięcie strat ciśnienia.

 

Jako jedyni na świecie oferujemy dwa różne węże parowe do wytwornic pary nasyconej:

 

  • Komfortowy wąż, bardzo lekki, ergonomiczny i elastyczny, idealny do standardowych zastosowań, zwłaszcza dla operatorów – kobiet
  • Wąż Heavy Duty, odporny na załamania i ścieranie wąż przemysłowy, szczególnie popularny do codziennego użytku w sektorze przemysłowym.

 

Konkurencja oferuje urządzenia z tworzyw sztucznych – my natomiast używamy stali nierdzewnej i aluminium.