Zostaw nam wiadomość

Czyszczenie rur parą

Czyszczenie parą nasyconą rur, profili i prętów

Czyszczenie na linii: dzięki szybkiemu działaniu i niewielkim rozmiarom systemów myjących, technologia parowa REA umożliwia czyszczenie i odtłuszczanie podczas produkcji.

 

Systemy czyszczące Inline REA są szczególnie odpowiednie do czyszczenia i odtłuszczania rur, prętów, profili, taśm i innych długich przedmiotów.

 

REA Steam Cleaning projektuje i buduje systemy do liniowego czyszczenia rur i profili, zawsze w oparciu o użycie pary, ponieważ para ma niezwykłe zalety, takie jak:

 

  • Niezwykle wysoki stopień odtłuszczenia (do Arcotest 42);
  • Niskie zużycie wody (zwykle <50 litrów/godz.);
  • Bardzo małe ilości ścieków (zwykle <10 litrów/godz.);
  • Niezwykle małe zapotrzebowanie na miejsce na linii produkcyjnej (zwykle <1 metr);
  • Przyjazna dla środowiska: bez rozpuszczalników;
  • Dzięki wymiennym komorom czyszczącym można obrabiać różne średnice.

 

Niezwykle wysoki stopień odtłuszczenia: jest to typowa cecha czyszczenia parą dzięki wysokiej temperaturze pary.

 

Niskie zużycie wody: czyszczenie parą wymaga niewielkiej ilości wody, zwłaszcza przy mniejszych przekrojach profili.

 

Bardzo małe ilości ścieków: jedną z właściwości systemów czyszczenia parą jest niezwykle mała ilość ścieków, składająca się w dużej mierze z usuniętych zanieczyszczeń, a częściowo z kondensatu z pary wodnej.

 

Niezwykle małe zapotrzebowanie na miejsce na linii produkcyjnej: wymagania przestrzenne wszystkich naszych systemów czyszczących inline są niezwykle małe, ponieważ wszystkie części systemu peryferyjnego są instalowane poza linią.

 

Dzięki tym właściwościom nasze systemy można instalować w ciasnych przestrzeniach i na istniejących liniach produkcyjnych przy minimalnych zmianach: oznacza to znaczną korzyść dla klienta już w fazie instalacji.

 

Przyjazny dla środowiska: nie używamy rozpuszczalników! Nasze systemy czyszczenia parą zawsze stanowiły konkretną, przyjazną dla środowiska alternatywę dla stosowania rozpuszczalników.

 

Jeśli konieczne jest użycie detergentu, będzie on stale poddawany recyklingowi, a zatem zużycie pozostanie minimalne, zwykle poniżej 5 l / dzień.

 

Wszechstronność: nasz ekskluzywny system wymiennych komór umożliwia obróbkę różnych średnic i kształtów z czasem przezbrojenia krótszym niż 5 minut.