Zostaw nam wiadomość

O nas

teamwork, cooperation, brainstorming-3213924.jpg

Firma Profi-line

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem  włoskiego producenta profesjonalnych wytwornic pary – firmy REA STEAM CLEANING.

 

REA istnieje na rynku 35 lat i jest wiodącym producentem w Europie w zakresie profesjonalnego czyszczenia parą przy użyciu generatorów pary o mocy > 9 kW. Strategiczny kierunek firmy można podsumować w takich słowach: „standard szyty na miarę, rozwiązania pod indywidualne potrzeby klienta”.

 

REA posiada certyfikat ISO 9001.

 

Do naszych klientów możemy zaliczyć najbardziej znane marki z branży spożywczej, maszynowej, motoryzacyjnej, kolejowej i lotniczej.

Od odtłuszczania starych maszyn, przez czyszczenie części dla najbardziej znanych szwajcarskich zegarmistrzów, po sanityzację zakładów przetwórstwa spożywczego, REA spełnia wszelkie wymagania.

Dlaczego REA jest inna?

Czyszczenie za pomocą wytwornic pary REA – dlaczego REA jest inna?

 

Generatory pary do intensywnego użytkowania. Większość producentów generatorów pary oferuje wszystkie klasy wydajności bez wyjątku, od żelazek po małe urządzenia gospodarstwa domowego, a w przypadku profesjonalnych maszyn o wysokiej wydajności poświęcają niewiele wysiłku i inwestycji.

 

Od samego początku firma REA postanowiła specjalizować się wyłącznie w wysokowydajnych maszynach i systemach czyszczących (od 9 do 144 kW) o bardzo długiej żywotności.  Przeciętna żywotność wytwornic pary REA to ponad 10 lat, jest możliwa także naprawa wytwornic pary wyprodukowanych 15 lat temu.

 

Czyszczenie podłogi lub płytek w restauracji to nie to samo, co czyszczenie i odkażanie obiektów przemysłowych, które codziennie produkują tony żywności zgodnie z dzisiejszymi bardzo surowymi przepisami higienicznymi. Instalacji przemysłowych, które pracują 24 godziny na dobę od wielu lat, z pewnością nie można odtłuszczać tym samym typem wytwornicy pary, który jest używany w mniejszych warsztatach samochodowych. W tym zakresie REA stale potwierdza i udowadnia, że ​​wyróżnia się na tle konkurencji.

Wszystkie systemy czyszczące REA są produkowane w całości we własnym zakresie, przy użyciu niezwykle trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, podczas gdy większość konkurencji korzysta z plastikowych urządzeń wytwarzanych ręcznie. Dlaczego podjęliśmy tę decyzję? Ponieważ urządzenie czyszczące jest najbardziej obciążone podczas procesu.

Używamy tych samych części do całej gamy wytwornic pary, aby zagwarantować jakość, ale nadal jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do specyficznych wymagań klienta w prawie nieograniczony sposób. Wymagania naszych klientów są bardzo wysokie, dlatego produkujemy urządzenia szyte na miarę, a w szczególności specjalnie przystosowane wytwornice pary.

Jako jedyni oferujemy 2 rodzaje węży parowych: „Heavy Duty” - najbardziej wytrzymały na rynku wąż do dużych obciążeń oraz „Comfort” - odpowiedni do specjalnych maszyn lub powierzchni i bardzo poręczny, zwłaszcza gdy maszyny obsługują kobiety.

Nasze uchwyty są specjalnie zaprojektowane do suchej pary i nie pochodzą z systemu czyszczenia wysokociśnieniowego, jak większość konkurencyjnych produktów.

Cała gama produktów REA jest dostosowywana do indywidualnych wymagań klientów, od małych kompaktowych 9 kW po wysokiej jakości systemy czyszczące na bieżąco (online).

 

To jest jedyna, prosta i realistyczna misja firmy REA.

Czyszczenie parą REA - badania i rozwój

Firma REA posiada dział badawczo-rozwojowy, który niestrudzenie realizuje  cele:

udoskonalenie wytwornic pary REA pod względem wydajności, ekologii, zmniejszenia zużycia wody, jakości pary i niezawodności;

ułatwienie zarządzania parą, zwłaszcza poprzez tworzenie odpowiednich narzędzi do mycia zgodnie z wymaganiami klienta;

tworzenie nowych systemów do różnych celów i zastosowań pary nasyconej;

zastosowanie szczególnie silnego napędu podczas nieustannego tworzenia nowych systemów do czyszczenia na linii, a także do czyszczenia taśm przenośnikowych w przemyśle spożywczym.

REA posiada własne laboratorium i najnowocześniejsze oprogramowanie do projektowania.

 

Dział badawczo-rozwojowy REA Steam Cleaning otrzymał dwie nagrody Unii Europejskiej w ramach projektu Horyzont 2020. Te nagrody, które otrzymuje mniej niż 6% zgłaszających się firm, są dowodem naszych starań o utrzymanie awangardy w technologii pary nasyconej oraz w myciu i dezynfekcji dla produkcji i przemysłu.